Auto Trutnov Handy

Čím dál více uživatelů elektrických a mechanických vozíků řeší, jak vozík a nebo sebe na vozíku bezpečně přepravovat bez přesedání, přímo na vlastním invalidním vozíku. Aby toto bylo možné, je nutné, aby v automobilu byla v prostoru, kde osoba na vozíku sedí a přepravuje se, světlá výška alespoň 140cm.

Naše představa  byla najít řešení, které bude z hlediska nájezdu jednoduché, při jízdě komfortní a hlavně bezpečné. 

Na výběr jsou dvě varianty :

  • automobil se sníženou podlahou
  • auto, s dostatečně vysokou světlostí interieru

Automobil se sníženou podlahou

Pokud plánujete pořídit nový automobil, který umožňuje mít sníženou podlahu, přinášíme dvě možné varianty. První z nich je nákup již upraveného vozu. Nejedná se o lokální individuální úpravu, ale modifikace od výrobního partnera Ford/VW/ Peugeot, který upravuje téměř 6000 vozidel ročně. Díky tomu získáváte vozidlo s celoevropskou zárukou, můžete využívat jakýkoliv autorizovaný servis, ale zároveň nemusíte mít obavy, jestli se „pod střechu“ opravdu vejdete.  V nabídce jsou aktuálně modely

  • Ford Connect
  • Ford Tourneo Custom
  • Peugeot Rifter 
  • VW Caddy 

Druhou možností je nákup nového vozu Ford Tourneo Custom, Ford Connect nebo VW Caddy , Toyota Proace City Verso,Toyota Proace Verso a jejich následná úprava v ČR.

Automobil s podlahovým systémem

Z automobilů, u kterých není potřeba snižovat podlahu, nabízíme dvě varianty a to Ford Transit Custom nebo Ford Transit Kombi.

Všechna tato komplexní řešení Vám naši pracovníci rádi zajistí „na klíč“, beze zbytku a bez starostí. Samozřejmostí je pomoc při zajištění veškerých podkladů pro získání příspěvků od ÚP.

Úprava stávajícího automobilu

Pokud již automobil vlastníte a potřebujete jej upravit dodatečně, i to je možné, nabízíme to u těchto variant: Citroen Berlingo, Peugeot Rifter, Opel Combo, Toyota Proace City Verso a u mnoha dalších.

Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku. Rádi Vám pomůžeme se lépe zorientovat a vybrat vhodnou variantu. V případě zájmu kontaktujte našeho konzultanta, můžete také vyplnit krátký dotazník dole a my se Vám ozveme.

Katalog Auto Trutnov Handy