Ostatní úpravy vozidel

Níže naleznete galerie jednotlivých úprav a jejich detaily.

Ford Ranger - parkovací kamera

Přestavba spočívá k dodatečné montáži parkovací kamery. Čočka kamery je zabudované do mechanismu otevírání korby a projekce je realizovaná pomocí obrazovky umístěné na zpětném zrcátku vozidla. Tuto výbavu jsme schopni realizovat téměř jakýkoliv typ vozidla.

Ford Ranger - krycí plachta

Jednoduchá krycí plachta na nákladový prostor vozidla. Ekonomicky nenáročná výbava nahrazující hardtop popř. roletu na korbě.

Ford Ranger - výsuvné plato korba

Výsuvné plato po celé ploše nákladového prostoru. Každý kdo někdy vozidlo typu Pick-up používal, tuto úpravu ocení. Díky ní si ušetříte spoustu sil a umazaného oblečení od složitého nakládání a skládání materiálu. Plnovýsuv s nosností až 200kg zajistí pohodlné a celoplošné narovnání vybavení.

VW Crafter Van - přepážka a navýšení počtu sedadel

Požadavek zákazníka zněl jasně - upravit vozidlo VW Crafter Van a VW Crafter Kombi-Van. I tato výzva pro nás nebyla problém. Pevná odolná přepážka, skládající se z hliníkové konstrukce a plastového obložení oddělí prostor pro pasažéry od prostoru pro náklad. Dodatečná pevná montáž sedadel pak rozšířila počet míst ze 3 na 5.

Ford Custom L2H2 - regály na vybavení

Každý řemeslník ví, že uklizené vozidlo umožní naskládat do něho 2x tolik vybavení. Hliníkové regály pak umožní vyrovnání materiálu a delší svačinu na místo dlouhého hledání.

Ford Transit DCiV - podlaha a mříž

Tato úprava na míru spočívá ve výměně základní podlahové krytiny za vodotěsnou 18 mm překližku. Jako povrchová úprava byla zvolena krytina Altro. Kotevní úchyty pro druhou řadu sedadel, byly zaslepeny Al plechem a to z důvodu jejich ojedinělého používání. Dále byla do vozidla instalována mříž za první řadu sedadel.