Ostatní úpravy

Ostatní úpravy vozidel

Níže naleznete galerie jednotlivých úprav a jejich detaily.

Ford Ranger - parkovací kamera

Přestavba spočívá k dodatečné montáži parkovací kamery. Čočka kamery je zabudované do mechanismu otevírání korby a projekce je realizovaná pomocí obrazovky umístěné na zpětném zrcátku vozidla. Tuto výbavu jsme schopni realizovat téměř jakýkoliv typ vozidla.

Ford Ranger - krycí plachta

Jednoduchá krycí plachta na nákladový prostor vozidla. Ekonomicky nenáročná výbava nahrazující hardtop popř. roletu na korbě.

Ford Ranger - výsuvné plato korba

Výsuvné plato po celé ploše nákladového prostoru. Každý kdo někdy vozidlo typu Pick-up používal, tuto úpravu ocení. Díky ní si ušetříte spoustu sil a umazaného oblečení od složitého nakládání a skládání materiálu. Plnovýsuv s nosností až 200kg zajistí pohodlné a celoplošné narovnání vybavení.

VW Crafter Van - přepážka a navýšení počtu sedadel

Požadavek zákazníka zněl jasně - upravit vozidlo VW Crafter Van a VW Crafter Kombi-Van. I tato výzva pro nás nebyla problém. Pevná odolná přepážka, skládající se z hliníkové konstrukce a plastového obložení oddělí prostor pro pasažéry od prostoru pro náklad. Dodatečná pevná montáž sedadel pak rozšířila počet míst ze 3 na 5.

Ford Custom L2H2 - regály na vybavení

Každý řemeslník ví, že uklizené vozidlo umožní naskládat do něho 2x tolik vybavení. Hliníkové regály pak umožní vyrovnání materiálu a delší svačinu na místo dlouhého hledání.

Ford Transit DCiV - podlaha a mříž

Tato úprava na míru spočívá ve výměně základní podlahové krytiny za vodotěsnou 18 mm překližku. Jako povrchová úprava byla zvolena krytina Altro. Kotevní úchyty pro druhou řadu sedadel, byly zaslepeny Al plechem a to z důvodu jejich ojedinělého používání. Dále byla do vozidla instalována mříž za první řadu sedadel.


Handy

Auto Trutnov Handy

Čím dál více uživatelů elektrických a mechanických vozíků řeší, jak vozík a nebo sebe na vozíku bezpečně přepravovat bez přesedání, přímo na vlastním invalidním vozíku. Aby toto bylo možné, je nutné, aby v automobilu byla v prostoru, kde osoba na vozíku sedí a přepravuje se, světlá výška alespoň 140cm.

Naše představa  byla najít řešení, které bude z hlediska nájezdu jednoduché, při jízdě komfortní a hlavně bezpečné. 

Na výběr jsou dvě varianty :

 • automobil se sníženou podlahou
 • auto, s dostatečně vysokou světlostí interieru

Automobil se sníženou podlahou

Pokud plánujete pořídit nový automobil, který umožňuje mít sníženou podlahu, přinášíme dvě možné varianty. První z nich je nákup již upraveného vozu. Nejedná se o lokální individuální úpravu, ale modifikace od výrobního partnera Ford/VW/ Peugeot, který upravuje téměř 6000 vozidel ročně. Díky tomu získáváte vozidlo s celoevropskou zárukou, můžete využívat jakýkoliv autorizovaný servis, ale zároveň nemusíte mít obavy, jestli se „pod střechu“ opravdu vejdete.  V nabídce jsou aktuálně modely

 • Ford Connect
 • Ford Tourneo Custom
 • Peugeot Rifter 
 • VW Caddy 

Druhou možností je nákup nového vozu Ford Tourneo Custom, Ford Connect nebo VW Caddy , Toyota Proace City Verso,Toyota Proace Verso a jejich následná úprava v ČR.

Automobil s podlahovým systémem

Z automobilů, u kterých není potřeba snižovat podlahu, nabízíme dvě varianty a to Ford Transit Custom nebo Ford Transit Kombi.

Všechna tato komplexní řešení Vám naši pracovníci rádi zajistí „na klíč“, beze zbytku a bez starostí. Samozřejmostí je pomoc při zajištění veškerých podkladů pro získání příspěvků od ÚP.

Úprava stávajícího automobilu

Pokud již automobil vlastníte a potřebujete jej upravit dodatečně, i to je možné, nabízíme to u těchto variant: Citroen Berlingo, Peugeot Rifter, Opel Combo, Toyota Proace City Verso a u mnoha dalších.

Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku. Rádi Vám pomůžeme se lépe zorientovat a vybrat vhodnou variantu. V případě zájmu kontaktujte našeho konzultanta, můžete také vyplnit krátký dotazník dole a my se Vám ozveme.

Katalog Auto Trutnov Handy


  Detaily úprav a doplňků

  Doplňkové úpravy v detailech

  Níže naleznete galerie jednotlivých doplňkových úprav a jejich detaily.

  Střešní nosiče a žebříky

  Dělící přepážky, ochranné mříže

  Výsuvná plata, nástupní
  schůdky

  Úchytné a úložné
  prvky

  Dobíjecí zařízení, měniče napětí

  Osvětlení vozidel, doplňky
  VRZ

  Označení vozidel, polepy, folie

  Ostatní úpravy